Dzisiaj na tablicy

Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów,

Mieszkańców naszych wsi.

Koleżanki i Koledzy!

Bardzo miło nam poinformować, że zawiązał się Komitet Organizacyjny Zjazdu Absolwentów

Szkoły Podstawowej w Ludwikowicach Kłodzkich, który planowany jest 19 maja 2018 roku, w 100-lecie Niepodległości Polski. Zapraszamy Was Wszystkich na spotkanie po latach w swojej Szkole, ze swoimi Wychowawcami, Koleżankami i Kolegami.

Zapraszamy również Uczniów, Rodziców, Mieszkańców naszych wsi; niech ten dzień będzie Świętem Szkoły i wszystkich jej Przyjaciół!

PROGRAM:

• 10.00 - Msza święta w kościele św. Michała w intencji żywych i zmarłych Absolwentów, Nauczycieli oraz Pracowników Szkoły. Złożenie kwiatów na grobach zmarłych Nauczycieli i Pracowników. Przemarsz do Szkoły.
  • 11.30 - Uroczyste otwarcie Zjazdu. Powitanie Absolwentów. Koncert w wykonaniu uczniów.
  • 12.30 - 14.00 - Spotkania klasowe z Wychowawcami i Nauczycielami. Zwiedzanie Szkoły.
  • 14.00 - Wspólny obiad
  • 15.00 - Zabawa taneczna
  • 21.00 - Ognisko

Koszt uczestnictwa w Zjeździe wynosi 40 zł. Opłata zjazdowa obejmuje: znaczek okolicznościowy, obiad, serwis kawowy, wystawę fotograficzną, wspaniałą zabawę.

Wpłaty prosimy dokonać do 30 kwietnia na konto Rady Rodziców nr 70 1020 5112 0000 7002 0103 5245 z dopiskiem "Zjazd Absolwentów 2018". Zgłoszenia udziału z podaniem imienia i nazwiska oraz roku ukończenia szkoły prosimy kierować na adres: sp.ludwikowice@op.pl lub Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu, ul. Wiejska 1, 57 - 450 Ludwikowice Kłodzkie.

Prosimy również o przesłanie pocztą elektroniczną do 31 marca zdjęć szkolnych, które posłużą do wykonania wystawy.

Serdecznie zapraszamy!

Komitet Organizacyjny Zjazdu