KONKURS LEŚNA PRZYGODA

W trosce o środowisko naturalne, myśliwy z Koła Łowieckiego „ Ryś” w Nowej Rudzie w październiku zorganizowali konkurs plastyczny LEŚNA PRZYGODA „ Nie śmieć w lesie”.

Celem konkursu było pokazanie różnicy pomiędzy czystym, naturalnym lasem a miejscem zaśmieconym i zniszczonym przez ludzi. W konkursie wzięli udział prawie wszyscy uczniowie klas I, II, III.

Dzieci wykazały się dużą wyobraźnią, starannością i pomysłowością, co znalazło uznanie wśród jurorów. Czołowe miejsca zajęli: Julia Michalak z klasy I, Aleksandra Kociemba z klasy II I Maksymilian Konopka z klasy IIIb, którzy zostali zaproszeni do MOK-u w Nowej Rudzie na uroczyste rozdanie nagród. Ponadto każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i pamiątkową książeczkę.

Dziękujemy myśliwym za zaproszenie do udziału w konkursie i obiecujemy zadbać o zwierzęta podczas mroźnej zimy.