KONKURS " BEZPIECZNY KRUSnal"

Dnia 09.11.2017 w Bibliotece Centrum Kultury w Czarnym Borze, odbył się etap regionalnego konkursu „ Bezpieczny KRUSnal „ mający na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców wsi. Konkurs  zorganizowany był  przez  Kasę Rolniczego Ubezpieczenia  Społecznego przy współpracy z  Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych.

W konkursie udział wzięli uczniowie klas IV- VI szkół podstawowych  z regionu wałbrzyskiego i kłodzkiego, także uczniowie Zespołu Szkół w Ludwikowicach Kłodzkich. Szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI :Cyprian Wawrzyńczak oraz Dawid Iciak.

W zakończonym etapie regionalnym wzięło udział 40 uczestników z 10 szkół. Do etapu wojewódzkiego przeszło 10 uczestników jednak  uczniowie naszej szkoły nie zakwalifikowali się do dalszego etapu.

Wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia oraz drobne upominki.